T491D686M006AT4153
MFR.Part #
T491D686M006AT4153
JLCPCB Part #
C7356277
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS