T491D686M016AT4153
MFR.Part #
T491D686M016AT4153
JLCPCB Part #
C1960253
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 68uF 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS