T491D336K010AT
MFR.Part #
T491D336K010AT
JLCPCB Part #
C1955546
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 173mA@100kHz 3.3uA@25℃,5min 33uF 800mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS