T489D106K035ATE800
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T489D106K035ATE800
JLCPCB Part #
C1881900
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 35V 800mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS