T491D226K025ATZ095
MFR.Part #
T491D226K025ATZ095
JLCPCB Part #
C4952797
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS