T491C685M025AT4280
MFR.Part #
T491C685M025AT4280
JLCPCB Part #
C1970103
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω 25V 6.8uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS