T491C106K016AT4839
MFR.Part #
T491C106K016AT4839
JLCPCB Part #
C5976023
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10uF 16V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS