T491C155M035AT7280
MFR.Part #
T491C155M035AT7280
JLCPCB Part #
C1965649
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 35V 4.5Ω ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS