C315C160FAG5TA7301
MFR.Part #
C315C160FAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2346973
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
16pF 250V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS