T491B106M016AHAUTO
MFR.Part #
T491B106M016AHAUTO
JLCPCB Part #
C4951336
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 2.5Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors