T491A476M006AT2478
MFR.Part #
T491A476M006AT2478
JLCPCB Part #
C1958257
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 3.5Ω 47uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS