T491D476K006AT2478
MFR.Part #
T491D476K006AT2478
JLCPCB Part #
C1960584
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 47uF 6.3V 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS