T491A475K010AT4280
MFR.Part #
T491A475K010AT4280
JLCPCB Part #
C1966269
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 4Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS