F950G227MSAAM1Q2
MFR.Part #
F950G227MSAAM1Q2
JLCPCB Part #
C5348195
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 220uF 4V 800mΩ ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS