T491A475K006AT4380
MFR.Part #
T491A475K006AT4380
JLCPCB Part #
C4980044
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 4.7uF 5.5Ω 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS