T491A475K016AT4380
MFR.Part #
T491A475K016AT4380
JLCPCB Part #
C1956007
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 4.7uF 4Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS