T491A335K006AT4160
MFR.Part #
T491A335K006AT4160
JLCPCB Part #
C4951205
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 6.3V 7Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS