T491A475K006AT4160
MFR.Part #
T491A475K006AT4160
JLCPCB Part #
C1955655
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 4.7uF 5.5Ω 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS