T330C106K035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T330C106K035AS
JLCPCB Part #
C4985304
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2Ω 35V ±10% 插件 Tantalum Capacitors