T350F685K035AT7301
MFR.Part #
T350F685K035AT7301
JLCPCB Part #
C4982724
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω@100kHz 35V 6.8uF ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS