T322E685K050AS
MFR.Part #
T322E685K050AS
JLCPCB Part #
C1654799
Package
Plugin,D7.1xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 50V 6.8uF ±10% 插件,D7.1xL13.5mm Tantalum Capacitors