T322E227K006AS
MFR.Part #
T322E227K006AS
JLCPCB Part #
C1655438
Package
Plugin,D7.1xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 220uF 6V 900mΩ ±10% 插件,D7.1xL13.5mm Tantalum Capacitors