T322E226M025AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T322E226M025AT
JLCPCB Part #
C4951275
Package
Plugin,D7.1xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 22uF 25V ±20% 插件,D7.1xL7.1mm Tantalum Capacitors ROHS