T322E226K025AT
MFR.Part #
T322E226K025AT
JLCPCB Part #
C1651420
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 22uF 25V ±10% 插件,D7.1xL13.5mm Tantalum Capacitors ROHS