T322E107K015AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T322E107K015AS
JLCPCB Part #
C1651719
Package
Plugin,D7.1xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 15V 800mΩ ±10% 插件,D7.1xL13.5mm Tantalum Capacitors