T322D156K020AT
MFR.Part #
T322D156K020AT
JLCPCB Part #
C4984961
Description
-55℃~+125℃ 15uF 2.3Ω 20V ±10% 插件,D4.6xL10.7mm Tantalum Capacitors ROHS