T322D156K025AT
MFR.Part #
T322D156K025AT
JLCPCB Part #
C1651787
Description
-55℃~+125℃ 15uF 25V 2Ω ±10% 插件,D4.6xL10.7mm Tantalum Capacitors ROHS