T322B335K020AT
MFR.Part #
T322B335K020AT
JLCPCB Part #
C1651640
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 5.5Ω ±10% 插件,D2.8xL7.4mm Tantalum Capacitors ROHS