T322B335K025AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T322B335K025AT
JLCPCB Part #
C4978675
Package
Plugin,D2.8xL7.4mm
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 5Ω ±10% 插件,D2.8xL7.4mm Tantalum Capacitors ROHS