T322B155J035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T322B155J035AS
JLCPCB Part #
C4979098
Package
Plugin,D2.8xL2.8mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 35V 6Ω@100kHz ±5% 插件,D2.8xL2.8mm Tantalum Capacitors