C921U152MVWDBAWL40
MFR.Part #
C921U152MVWDBAWL40
JLCPCB Part #
C3287676
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS