T140D107K030AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T140D107K030AT
JLCPCB Part #
C4987423
Package
Plugin,D8.9xL8.9mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 30V 500mΩ@100kHz ±10% 插件,D8.9xL8.9mm Tantalum Capacitors ROHS