T140D476K050AS
MFR.Part #
T140D476K050AS
JLCPCB Part #
C1016905
Package
Plugin,D8.9xL8.9mm
Description
-55℃~+125℃ 47uF 50V 600mΩ@100kHz ±10% 插件,D8.9xL8.9mm Tantalum Capacitors