T110A474K075AS
MFR.Part #
T110A474K075AS
JLCPCB Part #
C1016788
Package
Plugin,D3.4xL3.4mm
Description
-55℃~+125℃ 13Ω@100kHz 470nF 75V ±10% 插件,D3.4xL3.4mm Tantalum Capacitors