T110A684M035AS
MFR.Part #
T110A684M035AS
JLCPCB Part #
C4982362
Package
Plugin,D3.4xL3.4mm
Description
-55℃~+125℃ 10Ω@100kHz 35V 680nF ±20% Plugin,D3.4xL3.4mm Tantalum Capacitors