T110A104K050AS
MFR.Part #
T110A104K050AS
JLCPCB Part #
C1016723
Package
Plugin,D3.4xL3.4mm
Description
-55℃~+125℃ 100nF 26Ω@100kHz 50V ±10% 插件,D3.4xL3.4mm Tantalum Capacitors