T110A105K050AS8368
MFR.Part #
T110A105K050AS8368
JLCPCB Part #
C1016778
Package
Plugin,D3.4xL3.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1uF 50V 8Ω@100kHz ±10% 插件,D3.4xL3.4mm Tantalum Capacitors