SSRH7HS-M05324
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSRH7HS-M05324
JLCPCB Part #
C1534538
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1.21Ω 2 250V 32.4mH@10kHz 500mA 插件 Common Mode Filters ROHS