SSRH24NH-16470
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSRH24NH-16470
Description
-25℃~+120℃ 1.6A 100MΩ 2 2.4kV 250V 250V 327mΩ 47mH@10kHz - Common Mode Filters ROHS