SSRH24NV-16470
MFR.Part #
SSRH24NV-16470
JLCPCB Part #
C1534309
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1.6A 2 2.4kV 250V 327mΩ 47mH@10kHz 插件 Common Mode Filters ROHS