SSHB21H-R06825
MFR.Part #
SSHB21H-R06825
JLCPCB Part #
C1534485
Description
-25℃~+120℃ 1.5Ω 2 250V 600mA 82.5mH@10kHz 插件 Common Mode Filters ROHS