SSHB10H-R06400
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSHB10H-R06400
JLCPCB Part #
C1534498
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1.3Ω 2 250V 40mH@10kHz 600mA 插件 Common Mode Filters ROHS