SSRH24NH-50041
MFR.Part #
SSRH24NH-50041
JLCPCB Part #
C1535122
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 2.4kV 250V 35mΩ 4.1mH@10kHz 5A 插件 Common Mode Filters ROHS