SC-20-E085JM
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SC-20-E085JM
Description
-25℃~+120℃ 1.2mH@10kHz 100MΩ 2 2.4kV 20A 250V 250V 6mΩ - Common Mode Filters ROHS