SBCP-80HY102H
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SBCP-80HY102H
JLCPCB Part #
C1331652
Package
Plugin,D9.5xL11mm
Description
1.89Ω 1mH 400mA 480mA ±10% 插件,D9.5xL11mm Power Inductors ROHS