SBCP-80HY122H
MFR.Part #
SBCP-80HY122H
JLCPCB Part #
C5904824
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
1.2mH 2.6Ω 320mA 450mA ±10% Plugin,D=9.5mm Power Inductors ROHS