SBCP-47HY102B
MFR.Part #
SBCP-47HY102B
JLCPCB Part #
C1332496
Package
Plugin,D5xL7.5mm
Description
150mA 160mA 1mH 6Ω ±10% 插件,D5xL7.5mm Power Inductors ROHS