SBC8-4R7-922
MFR.Part #
SBC8-4R7-922
JLCPCB Part #
C6215161
Package
Plugin,D=15mm
Description
10mΩ 16.8A 4.7uH 9.2A ±20% 插件,D=15mm Power Inductors ROHS