C326C823F5G5TA
MFR.Part #
C326C823F5G5TA
JLCPCB Part #
C1647808
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 50V 82nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS