SBC6-102-561
MFR.Part #
SBC6-102-561
JLCPCB Part #
C1331655
Package
Plugin,D11xL13mm
Description
1.21Ω 1mH 560mA ±10% 插件,D11xL13mm Power Inductors ROHS